Лабораторія дидактики фізики, технологій та професійної освіти 
Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України 
у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті 
імені Володимира Винниченка
Вітаю Вас Гість
МЕНЮ САЙТУ

НОВИНИ ЦМЯО

КОНТАКТИ
25006, м. Кропивницький, вул. Шевченка 1, ЦДПУ, ауд. 213.

E-mail: D23.053.04KSPU@kspu.kr.ua

СТАТИСТИКА

Головна » 2020 » Вересень » 18 » Презентація результатів діяльності наукового гуртка студентів «Основи автоматизованих систем і робототехніки»
22:29
Презентація результатів діяльності наукового гуртка студентів «Основи автоматизованих систем і робототехніки»
Вже декілька років на базі фізико-математичного факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка функціонує науковий гурток студентів «Основи автоматизованих систем і робототехніки». Ідейними натхненниками цього гуртка є д.пед.н., проф. М.І.Садовий, к.пед.н. Д.В.Соменко, к.пед.н., доц. О.М.Трифонова. Активними учасниками реалізації наукових ідей стали студенти спеціальностей: 015 Професійна освіта (Комп’ютерні/цифрові технології) та 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології), зокрема, Апанасєвич Богдан група КТ18Б, Залевський Андрій група КТ18Б, Головченко Вікторія група КТ19Б-С, Погрібна Анжеліка група ТН17Б, Шевченко Тетяна група ТН17Б, Мітяй Владислав група ТН20М.
14 вересня 2020 року відбулася презентації результатів діяльності гуртка «Основи автоматизованих систем і робототехніки».
Головними експонатами презентації стали наступні експонати.
3D принтер і виготовлені за його допомогою верстат із числовим програмним керуванням, робот-чистильщик та ряд 3D моделей: ваза, тримачі для мобільного телефону, тваринки, кубики, іграшкові кораблі та ін. 
Програмована роборука – рекламний агент. Вона здатна в автономному режимі роздавати рекламну продукцію і привертати до себе увагу коливальними рухами. Вона також є маніпулятором і моделлю промислового робота.
Механізована колісна платформа на базі мікроконтролера Arduino здатна як виконувати команди, що надходять до неї через Bluetooth, так і діяти автономно, адже вона оснащена датчиками відстані (звуку). 
Базова механотрона модель з комплекту Lego Mindstorms EV3 – Lego-слоненя ТіНі16.
Експериментальні дослідницькі установки «Бомба» та «Сигналізація», а також набір з електротехніки та автоматики.
Квадрокомптер Фімі – FIMI A3 – квадрокоптер преміального рівня, що має подвійну систему позиціонування GPS + ГЛОНАСС, що забезпечує більш точні параметри польоту. «Розумом» квадрокоптера FIMI A3 є процесор Cortex M7 третього покоління.
Подальші дослідження гуртківців спрямовані на автоматизацію моделей «Праска», «Порохотяг», «Пральна машинка».


Переглядів: 87 | Додав: maksymkhomutenko
Всього коментарів: 0
avatar
ПОШУК

НОВИНИ ЦДПУ

ВХІД НА САЙТ

КАЛЕНДАР
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

АРХІВ ЗАПИСІВ


     Лабораторія дидактики фізики, технологій та професійної освіти © 2022.      Розробка сайту - Віктор Слюсаренко.