Лабораторія дидактики фізики, технологій та професійної освіти 
Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України 
у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті 
імені Володимира Винниченка
Вітаю Вас Гість
МЕНЮ САЙТУ

НОВИНИ ЦМЯО

КОНТАКТИ
25006, м. Кропивницький, вул. Шевченка 1, ЦДПУ, ауд. 213.

E-mail: D23.053.04KSPU@kspu.kr.ua

СТАТИСТИКА

Головна » 2020 » Червень » 6 » Про проведення онлайн-семінару вчителів фізики та астрономії у Тернопільській області
09:56
Про проведення онлайн-семінару вчителів фізики та астрономії у Тернопільській області
04 червня  2020 року, відповідно до плану роботи інституту, відбудвся онлайн-семінар вчителів фізики та астрономії закладів загальної середньої освіти Тернопільської області «Формування дослідницької компетентності учнів на основі віртуального фізичного експерименту».
Трансляція заходу була доступна у додатку Google Hangouts Meet.
Мета заходу полягала у розкритті універсальності навчального фізичного експерименту в процесі формування дослідницької компетентності учнів та розвитку навичок винахідництва; формувати готовність учителів до впровадження засобів реалізації віртуального фізичного експерименту та удосконалення методики їх застосування на уроках фізики та астрономії.
Методист Тернопільського ОКІППО Гайда В.  Я. зупинився на методичних засадах формування дослідницької компетентності учнів на основі віртуального фізичного експерименту. Наголосив на важливості організації освітнього процесу на засадах сталого розвитку, формування громадянської позиції та відповідального ставлення до оточуючого середовища. Вказав на потребі впроваджувати у практику роботи вчителя фізики творчих форм роботи, які б сприяли активності учнів у вивченні фізики та забезпечували сприятливі умови для формування самоосвітньої компетентності учнів.
Вчитель  фізики Синьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Заліщицького району Боднар Н.І. обгрунтував важливість використання на уроках фізики засобів реалізації віртуального фізичного експерименту. Охарактеризував особливості застосування середовища Algodoo в системі шкільного фізичного експерименту. Детально зупинився на  питанні моделювання механічних явищ, теплових та оптичних явищ за допомогою додатку Algodoo. Продемонстрував алгоритм дій вчителя при плануванні віртуального експерименту у середовищі Algodoo та реалізації навчальних проектів.


Переглядів: 64 | Додав: maksymkhomutenko
Всього коментарів: 0
avatar
ПОШУК

НОВИНИ ЦДПУ

ВХІД НА САЙТ

КАЛЕНДАР
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

АРХІВ ЗАПИСІВ


     Лабораторія дидактики фізики, технологій та професійної освіти © 2020.      Розробка сайту - Віктор Слюсаренко.