Лабораторія дидактики фізики, технологій та професійної освіти 
Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України 
у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті 
імені Володимира Винниченка
Вітаю Вас Гість
МЕНЮ САЙТУ

НОВИНИ ЦМЯО

КОНТАКТИ
25006, м. Кропивницький, вул. Шевченка 1, ЦДПУ, ауд. 213.

E-mail: D23.053.04KSPU@kspu.kr.ua

СТАТИСТИКА

Головна » 2019 » Листопад » 26 » Тренінг для вчителів фізики «Психолого-педагогічні засади професійної діяльності вчителя фізики»
23:55
Тренінг для вчителів фізики «Психолого-педагогічні засади професійної діяльності вчителя фізики»
З метою підвищення рівня психологічної, методико-теоретичної та практичної компетентності вчителів фізики до здійснення фахової діяльності відповідно до основних напрямів державної політики у галузі освіти, запитів громадянського суспільства, установ і закладів освіти, освітніх потреб споживачів освітніх послуг 19-20 листопада 2019 року у Тернопільському ОКІППО відбувся тренінг для вчителів фізики «Психолого-педагогічні засади професійної діяльності вчителя фізики». 
Методист відділу навчальних предметів та професійного зростання педагогів ТОКІППО, член Лабораторії дидактики фізики, технологій та професійної освіти В.Я. Гайда зупинився на сучасних інноваційних освітніх підходах до створення умов для професійної самореалізації вчителя фізики, навчання дорослих та створення ефективного освітнього середовища з опануванням на практиці новітніми технологіями, методиками, формами, методами професійної діяльності з урахуванням потреб держави, регіонів, закладів освіти, суспільства, громадськості та індивідуальної траєкторії розвитку особистості педагога. 
Завідувач кафедри педагогіки, психології та інклюзивної освіти В.Є. Кравецький проінформував учасників про сучасні досягнення науки, вікової психології, педагогіки та методики викладання фізики в закладах середньої освіти.
Підвищення фахового рівня в умовах впровадження інноваційних технологій в практику, розвиток вмінь використовувати сучасні методи роботи, формувати навички групового співробітництва учасники заходу змогли набути під час виконання тренінгових вправ та роботі у форматі інтервізійної групи.
Маємо надію, що участь у заході сприятиме розвитку навичок саморегуляції з метою попередження виникнення негативних емоційних станів в освітньому процесі та розвитку комунікативних навичок з метою підвищення ефективності професійного спілкування.
Переглядів: 283 | Додав: maksymkhomutenko
Всього коментарів: 0
avatar
ПОШУК

НОВИНИ ЦДПУ

ВХІД НА САЙТ

КАЛЕНДАР
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

АРХІВ ЗАПИСІВ


     Лабораторія дидактики фізики, технологій та професійної освіти © 2024.      Розробка сайту - Віктор Слюсаренко.