Лабораторія дидактики фізики, технологій та професійної освіти 
Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України 
у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті 
імені Володимира Винниченка
Вітаю Вас Гість
МЕНЮ САЙТУ

НОВИНИ ЦМЯО

КОНТАКТИ
25006, м. Кропивницький, вул. Шевченка 1, ЦДПУ, ауд. 213.

E-mail: D23.053.04KSPU@kspu.kr.ua

СТАТИСТИКА

Головна » 2018 » Березень » 2 » 2-й тур І-го (регіонального) етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики
19:28
2-й тур І-го (регіонального) етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики
27 лютого 2018 року на базі Кам’янського державного енергетичного технікуму пройшов 2-й тур І-го (регіонального) етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики у 2017-2018 н.р.
В олімпіаді приймали участь студенти 9 закладів освіти:
1. Білоус Юрій Сергійович (Кам’янський державний енергетичний технікум). Керівник: Кіктєва Алла Володимирівна.
2. Врублевська Інна Михайлівна (Комерційний технікум Дніпровського державного технічного університету). Керівник: Коновалова Ольга Борисівна.
3. Залуцький Максим Ігорович (Комунальний вищий навчальний заклад «Кам’янський медичний коледж» Дніпропетровської обласної ради». Керівник: Курницька Тетяна Леонтіївна.
4. Лісовець Костянтин Васильович (Технологічний коледж Дніпровського державного технічного університету). Керівник: Бізюльова Юлія Валеріївна.
5. Боярко Данило Сергійович (Дніпродзержинський коледж фізичного виховання). Керівник: Рибалко Алефтина Юріївна.
6. Іваничик Артур Вікторович (Вільногірський коледж Національної металургійної академії України). Керівник: Гибало Тетяна Генадіївна.
7. Прокопенко Андрій Анатолійович (Верхньодніпровський коледж Дніпровського аграрно-економічного університету). Керівник: Лещенко Сергій Іванович.
8. Чігрін Данило Русланович (Економічний коледж Дніпровського державного технічного університету). Керівник: Бойко Ярослава Миколаївна.
9. Крива Анастасія Юріївна (Придніпровський державний металургійний коледж). Керівник: Досій Тетяна Василівна.
Переможцями олімпіади стали:
1 місце –  Білоус Юрій Сергійович, Кам’янського державного енергетичного технікуму, спеціальність «Комп’ютерні науки та інформаційні технології», ІІ курс, гр. ПК-16-1/9.
2 місце –  Лісовець Костянтин Васильович, Технологічний коледж Дніпровського державного технічного університету, спеціальність «Інженерія програмного забезпечення», ІІ курс, гр. ІПЗ-16-9д.
3 місце –  Іваничик Артур Вікторович, Вільногірський коледж Національної металургійної академії України, спеціальність «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», ІІІ курс, гр. А-215.
Колектив Лабораторії дидактики фізики щиро вітає переможців та їх наукових керівників. Бажає їм подальших успіхів і творчих злетів!



Переглядів: 97 | Додав: maksymkhomutenko
Всього коментарів: 0
avatar
ПОШУК

НОВИНИ ЦДПУ

ВХІД НА САЙТ

КАЛЕНДАР
«  Березень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

АРХІВ ЗАПИСІВ


     Лабораторія дидактики фізики, технологій та професійної освіти © 2019.      Розробка сайту - Віктор Слюсаренко.