Лабораторія дидактики фізики, технологій та професійної освіти 
Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України 
у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті 
імені Володимира Винниченка
Вітаю Вас Гість
МЕНЮ САЙТУ

НОВИНИ ЦМЯО

КОНТАКТИ
25006, м. Кропивницький, вул. Шевченка 1, ЦДПУ, ауд. 213.

E-mail: D23.053.04KSPU@kspu.kr.ua

СТАТИСТИКА

Головна » 2016 » Березень » 10 » Патріотичне виховання молоді – запорука сильної та процвітаючої держави
22:17
Патріотичне виховання молоді – запорука сильної та процвітаючої держави
Виїзне засідання лабораторії дидактики фізики відбулося на базі Державного навчального закладу «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою». Під час засідання за участю керівника лабораторії дидактики фізики, д.пед.н., професора Миколи Ілліча Садового та директора зазначеного освітнього закладу, заслуженого працівника освіти, члена президії ВАПП Василя Сергійовича Петровича обговорювалися проблеми військово-патріотичного виховання учнів.
Василь Сергійович поділився досвідом роботи Державного навчального закладу «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» та повідомив, що з 2012 р. в навчальному закладі започатковано інноваційний освітній проект «Надання сучасної військово-професійної підготовки молоді у закладах професійної освіти». Метою реалізації й водночас новизною проекту є не лише отримання випускниками повної загальної середньої освіти, а й здобуття військово-облікових професій та спеціальностей. Випускники коледжу зможуть на пільгових умовах вступати до військових вишів, проходити службу на первинних посадах у Збройних силах України та в інших військових структурах відповідно до набутої професії, або працювати у цивільному секторі економіки та виробництва. Саме така підготовка в умовах сьогодення є актуальною та необхідною передумовою обороноздатності держави, стратегічною складовою збереження територіальної цілісності та непохитності кордонів України.
Для популяризації отриманого досвіду роботи було прийнято рішення провести круглий стіл з проблем патріотичного виховання молоді з дорученням більш широкого кола фахівців.


Переглядів: 192 | Додав: Admin
Всього коментарів: 0
avatar
ПОШУК

НОВИНИ ЦДПУ

ВХІД НА САЙТ

КАЛЕНДАР
«  Березень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

АРХІВ ЗАПИСІВ


     Лабораторія дидактики фізики, технологій та професійної освіти © 2019.      Розробка сайту - Віктор Слюсаренко.