Лабораторія дидактики фізики, технологій та професійної освіти 
Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України 
у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті 
імені Володимира Винниченка
Вітаю Вас Гість
МЕНЮ САЙТУ

НОВИНИ ЦМЯО

КОНТАКТИ
25006, м. Кропивницький, вул. Шевченка 1, ЦДПУ, ауд. 213.

E-mail: D23.053.04KSPU@kspu.kr.ua

СТАТИСТИКА

Головна » 2016 » Лютий » 25 » Авторське свідоцтво
17:42
Авторське свідоцтво
Членом лабораторії Суховірською Людмилою Павлівною в співавторстві з кандидатом педагогічних наук Задорожньою Оксаною Володимирівною (Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету) був розроблений програмний продукт «Навчальний програмний засіб з фізики. Електродинаміка». Отримано Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір №62382 Комп’ютерна програма «Навчальний програмний засіб з фізики «Електродинаміка» (НПЗФ «Електродинаміка»).
Комп’ютерна програма «Навчальний програмний засіб з фізики «Електродинаміка» призначена для навчання фізики, зокрема, розділу «Електродинаміка», учнів загальноосвітніх навчальних закладів з метою покращення успішності їхніх знань та умінь з фізики за рахунок посилення впливу на внутрішні ресурси учнів, а саме використання наочності викладеного матеріалу (анімацій) та супроводження звуковими ефектами, а також посилення ролі мотиваційної компоненти, яка реалізується введенням у навчальний процес з курсу фізики розв’язання розрахункових кількісних та якісних задач. Дана комп’ютерна програма дозволяє якісно організувати процес навчання учнів як у школі, так і забезпечити підвищення результативності самостійної роботи.
Програмний продукт розроблений на основі мови програмування Action Script 2.0 в середовищі Adobe Flash Professional CS6. Засоби ActionScript дозволяють передбачити в кліпі можливість прийняття користувачем певних рішень, тобто зробити його активним учасником перегляду. 
Комп’ютерна програма «Навчальний програмний засіб з фізики. Електродинаміка» утворена з 45 файлів типу Flash Movie, які імпортуються в один головний файл-оболонку «Електродинаміка.swf».Переглядів: 170 | Додав: Admin
Всього коментарів: 0
avatar
ПОШУК

НОВИНИ ЦДПУ

ВХІД НА САЙТ

КАЛЕНДАР
«  Лютий 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29

АРХІВ ЗАПИСІВ


     Лабораторія дидактики фізики, технологій та професійної освіти © 2019.      Розробка сайту - Віктор Слюсаренко.