Лабораторія дидактики фізики Інституту педагогіки 
Національної академії педагогічних наук України у 
Центральноукраїнському державному педагогічному університеті 
імені Володимира Винниченка
Вітаю Вас Гість
МЕНЮ САЙТУ

НОВИНИ ЦМЯО

КОНТАКТИ
25006, м. Кропивницький, вул. Шевченка 1, КДПУ, ауд. 213.

E-mail: D23.053.04KSPU@kspu.kr.ua

СТАТИСТИКА

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 16 17 »

Нещодавно в межах наукової співпраці Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка відвідав ректор Бердянського державного педагогічного університету, доктор педагогічних наук, професор Богданов Ігор Тимофійович. У ході візиту він зустрівся з ректором Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, доктором філологічних наук, професором Семенюком Олегом Анатолійовичем та Головою спеціалізованої вченої ради Д 23.053.04, доктором педагогічних наук, професором Садовим Миколою Іллічем та обговорив нагальні проблеми розвитку педагогічної освіти в Україні.

Автор: maksymkhomutenko | Дата: 10.10.2017

Члени Лабораторії дидактики фізики  стали учасниками історичної події – вперше на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка  відбувся захист докторської дисертації. Так, 5 жовтня 2017 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 23.053.04 Сільвейстр Анатолій Миколайович захистив дисертацію на тему «Теоретико-методичні засади навчання фізики майбутніх учителів хімії і біології» на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізика).

Автор: maksymkhomutenko | Дата: 10.10.2017

5 жовтня 2017 року у Спеціалізованій вченій раді Д 23.053.04 в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка відбувся захист кандидатської дисертації Суховірської Людмили Павлівни на тему «Ресурсний підхід до методики навчання фізики в загальноосвітніх навчальних закладах» зі спеціальності 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізика). В результаті заслуховування ґрунтовної доповіді здобувача та жвавого обговорення результатів дослідження спеціалізована вчена рада Д 23.053.04 прийняла рішення, що дисертація «Ресурсний підхід до методики навчання фізики в загальноосвітніх навчальних закладах» є актуальним завершеним самостійним дослідженням, що містить науково обґрунтовані результати, значущі для теорії та методики навчання фізики і відповідає вимогам Порядку присудження наукових ступенів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 липня 2013 року № 567 (зі змінами), а автор дисертаційної роботи Суховірська Людмила Павлівна, заслуговує на присудження наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізика).

Автор: maksymkhomutenko | Дата: 10.10.2017

03-04 жовтня 2017р. в Бізнес-центрі "Моріон” (м.Київ) проходило дводенне навчання для тренерів команд, які беруть участь за програмою FIRST LEGO League сезону 2017/2018 «Людина і вода».
Автор: maksymkhomutenko | Дата: 07.10.2017

З нагоди Дня вчителя голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, голова облради Олександр Чорноіваненко, начальник управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Таборанський та голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Світлана Скалько привітали педагогів Кіровоградської області. До числа нагороджених заслужено потрапила і член Лабораторії дидактики фізики, доктор педагогічних наук Н.В.Подопригора. Весь колектив лабораторії вітає Наталія Володимирівну з нагородою і бажає подальших успіхів у педагогічній діяльності!

Автор: maksymkhomutenko | Дата: 29.09.2017

16 вересня 2017 року м.Кропивницький святкувало чергову річниця з дня заснування. У місті було проведено багато самих різноманітних і цікавих заходів. Серед таких подій варто відмітити презентації, виступи творчих колективів, виставки товарів місцевих виробників, майстер-класи, що відбувалися по вулиці Дворцовій та Кавалерійській. До презентації Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка долучилися і члени Лабораторії дидактики фізики.

Автор: maksymkhomutenko | Дата: 18.09.2017

Напередодні Дня незалежності України члени Лабораторії дидактики фізики завітали до Херсонського державного будинку художньої творчості. Дана установа є позашкільним державним навчальним закладом, який навчає і виховує учнівську молодь в позаурочний і позанавчальний час. Дає дітям та юнацтву додаткову освіту, спрямовану на здобуття знань, умінь та навичок за інтересами, а також забезпечує потреби у творчій самореалізації та організації змістовного дозвілля.

Автор: maksymkhomutenko | Дата: 24.08.2017

Лабораторія дидактики фізики систематично співпрацює з вчительськими колективами та інститутами післядипломної освіти. В рамках цієї співпраці 18 серпня 2017 року члени Лабораторії дидактики фізики відвідали з робочою поїздкою Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, головною метою якого є науково-методичний супровід формування професійної компетентності керівних, методичних, педагогічних кадрів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, а також розвиток Інституту як реального суб’єкта вітчизняної науки, здатного утримувати гідне місце на ринку освітянських послуг. Члени лабораторії дидактики фізики Л.П.Суховірська та О.М.Трифонова проведи ґрунтовну співбесіду з О.В.Ліскович кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та обговорили проблеми викладання природничо-математичних дисциплін у загальноосвітніх навчальних закладах за новими програмами.

Автор: maksymkhomutenko | Дата: 21.08.2017

Питання виховання молоді особливо гостро стоїть у сучасному українському суспільстві. Окреслена проблема і стала предметом обговорення 16 серпня 2017 року під час зустрічі доктора педагогічних наук, професора Миколи Ілліча Садового та доктора політичних наук, доцента Євгена Олеговича Васильченка. Є.О.Васильченко детально пояснив особливості молодіжного політичного радикалізму та екстремізму в сучасній Україні та презентував свої наукові дослідження у вигляді монографій.
Автор: maksymkhomutenko | Дата: 17.08.2017

ПОШУК

НОВИНИ ЦДПУ

ВХІД НА САЙТ

КАЛЕНДАР
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

АРХІВ ЗАПИСІВ


     Лабораторія дидактики фізики © 2018.      Розробка сайту - Віктор Слюсаренко.