Лабораторія дидактики фізики Інституту педагогіки 
Національної академії педагогічних наук України у 
Центральноукраїнському державному педагогічному університеті 
імені Володимира Винниченка
Вітаю Вас Гість
МЕНЮ САЙТУ

НОВИНИ ЦМЯО

КОНТАКТИ
25006, м. Кропивницький, вул. Шевченка 1, КДПУ, ауд. 213.

E-mail: D23.053.04KSPU@kspu.kr.ua

СТАТИСТИКА

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 14 15 »

Напередодні Дня незалежності України члени Лабораторії дидактики фізики завітали до Херсонського державного будинку художньої творчості. Дана установа є позашкільним державним навчальним закладом, який навчає і виховує учнівську молодь в позаурочний і позанавчальний час. Дає дітям та юнацтву додаткову освіту, спрямовану на здобуття знань, умінь та навичок за інтересами, а також забезпечує потреби у творчій самореалізації та організації змістовного дозвілля.

Автор: maksymkhomutenko | Дата: 24.08.2017

Лабораторія дидактики фізики систематично співпрацює з вчительськими колективами та інститутами післядипломної освіти. В рамках цієї співпраці 18 серпня 2017 року члени Лабораторії дидактики фізики відвідали з робочою поїздкою Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, головною метою якого є науково-методичний супровід формування професійної компетентності керівних, методичних, педагогічних кадрів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, а також розвиток Інституту як реального суб’єкта вітчизняної науки, здатного утримувати гідне місце на ринку освітянських послуг. Члени лабораторії дидактики фізики Л.П.Суховірська та О.М.Трифонова проведи ґрунтовну співбесіду з О.В.Ліскович кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та обговорили проблеми викладання природничо-математичних дисциплін у загальноосвітніх навчальних закладах за новими програмами.

Автор: maksymkhomutenko | Дата: 21.08.2017

Питання виховання молоді особливо гостро стоїть у сучасному українському суспільстві. Окреслена проблема і стала предметом обговорення 16 серпня 2017 року під час зустрічі доктора педагогічних наук, професора Миколи Ілліча Садового та доктора політичних наук, доцента Євгена Олеговича Васильченка. Є.О.Васильченко детально пояснив особливості молодіжного політичного радикалізму та екстремізму в сучасній Україні та презентував свої наукові дослідження у вигляді монографій.
Автор: maksymkhomutenko | Дата: 17.08.2017

Представники Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, серед яких і члени Лабораторії дидактики фізики (д.пед.н., проф. М.І.Садовий та к.пед.н., доц. О.М.Трифонова) відвідали Українську інженерно-педагогічну академію – сучасний спеціалізований освітній і науковий центр, ліцензований і акредитований Міністерством освіти і науки України. Академія широко відома за межами України, вона є членом Міжнародної організації інженерної педагогіки (IGIP: http://uipa.edu.ua/ua/general-information/vnz).

Під час обміну досвідом представники обох навчальних закладів обговорили особливості вступної кампанії 2017 року.

Автор: maksymkhomutenko | Дата: 28.07.2017

29 червня 2017 року член Лабораторії дидактики фізики Суховірська Л.П. прозвітувала про результати науково-педагогічної роботи кафедри медичної фізики та інформаційних технологій (м.Кропивницький) Донецького національного медичного університету на засіданні кафедри в місті Краматорськ. Підводилися підсумки навчально-методичної роботи викладачів кафедри за 2016-2017 н.р., та були поставлені нові завдання та напрямки науково-дослідної і навчально-методичної роботи кафедри на 2017-2018 н.р. 
Автор: maksymkhomutenko | Дата: 07.07.2017

30 червня 2017 року в Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрів, спеціалістів та бакалаврів. Диплом магістра з відзнакою отримав член Лабораторії дидактики фізики Хомутенко М.В. Дипломи бакалаврів отримали Єкименкова О.В. та Вергун І.В. для яких це їх перші дипломи.
Бажаємо бакалаврам Єкименковій О.В. та Вергуну І.В. успішно скласти вступні іспити до магістратури та продовжити досягнення значних здобутків у навчанні.
Автор: maksymkhomutenko | Дата: 02.07.2017

21 червня 2017 року відбулось засідання Лабораторії дидактики фізики з питань модернізації загальної середньої освіти. Активними учасниками заходу стали д.пед.н., проф. М.І.Садовий, к.пед.н., с.наук.с. Т.М.Засєкіна, к.пед.н., доц. О.М.Трифонова, м.наук.с. В.В.Сіпій, які обговорили особливості нових навчальних програм природничих дисциплін для загальноосвітніх навчальних закладів.
Автор: maksymkhomutenko | Дата: 23.06.2017

З 16 по 18 червня в рамках 10-го Форуму стипендіальних програм Фонду Віктора Пінчука, Єкименкова Ольга, стипендіатка 2016 року програми "Zavtra.UA" зі своєю командою презентували проект "DeafCall", що покликаний допомогти глухонімим людям у виклиці екстрених служб через додаток на смартфон. 
Автор: maksymkhomutenko | Дата: 20.06.2017

3-4 червня 2017 р. в місті Дніпро проходив Всеукраїнський фестиваль робототехніки BestRoboFest. Аспірант кафедри фізики та методики її викладання Хомутенко Максим (тренер) та учениці 7 класу Добровеличківської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 Рубан Мирослава та Матковська Віталіна відвідали фестиваль та змагались в RoboSumo, які діляться на категорії: Кероване LЕGО сумо – Рубан Мирослава, Автономне LЕGО сумо – Матковська Віталіна. Сконструйований дівчатами робот-сумоїст показав хороший результат незважаючи на лише першу участь у такого роду змаганнях.

Автор: maksymkhomutenko | Дата: 05.06.2017

ПОШУК

НОВИНИ ЦДПУ

ВХІД НА САЙТ

КАЛЕНДАР
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

АРХІВ ЗАПИСІВ


     Лабораторія дидактики фізики © 2017.      Розробка сайту - Віктор Слюсаренко.